ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

Masa ve Sandalye Satmak İsterseniz Bizi Arayın

ikinci-el-masa-sandalye-Alanlar

 

Artık evdeki masanızın yada iş yerinizdeki lokantanızda, kafe veya bardaki masalarınızın demode olduğunu düşünüyorsanız ve eskidiklerini düşünüp sizi çileden çıkarmaya başlamış işe o masaları artık ikinci el masa alanlara satmanın zamanı gelmiştir. İkinci el masalarınızı isterseniz evinizde olsun yada isterseniz dediğimiz gibi iş yerinizdeki seri ürünler olsun alıyor ve size ücretini hemen nakit olarak ödüyoruz böylelikle siz de varsa nakit ihtiyacınızı, borcunuzu karşılayabilir yoksa da yen bir masaya kavuşmak için gereken paranın bir kısmını ikinci el masa alanlar ankara sayesinde elde etmiş olursunuz.

İkinci el masalarınızı bulunduğunuz yerden kapınızın önünden yada iş yerinizden alıyor, paranızı da tam orada kapınızın önünde nakit olarak size takdim ediyoruz, böylelikle ne havale ne EFT bekliyorsunuz ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hemen başlayabiliyorsunuz.

Tüm masa ve sandalye takımlarınızı satmak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Tlf 0(312) 324 55 55  Gsm 0(532) 662 00 77

ikinci el masa sandalye alanlar

Ankarada 2 el kullanılmış kafeterya, lokanta, restoran, bar, pub, kahve, kahvehane gibi iş yerlerinizde bulunan ve satmak istediğiniz masa sandalyelerinizi komple olarak gelip nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

ikinci el masa sandalye alanlar

Kullanılmış ikinci el Masa ve sandalye alanlar dendiğinde eşyalarınızı değerinden satın alan 50 yılı aşkın köklü bir firmayız.  Tüm işyerinizde bulunan masa ve sandalye takımlarınızı değerinden ve adresinizden anında satın alıyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Lütfen masa ve sandalyelerinizi satmak istediğinizde Vural Ticareti arayın ve bir teklif alın.


ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

İletişim Kurun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir