ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

Lokanta Malzemeleri

ikinci el Lokanta Malzemeleri Alanlar Ankara 1

İkinci el eşyaların her kesimin yaşamında mutlaka farklı bir yeri vardır. Ev yada işyerlerimizde , fabrikada, ofiste eskidiği , yıprandı yahut değiştirme zamanı geldi dediğimiz, bazen de kömürlük yada depo gibi bir yere attığımız eşyalar, siz bilmeseniz de birçok insanın ilgisini çekmekte ve bu sizin için belki artık hiç bir değeri olmayan eşyalarınızın meraklısı olmaktadır. İkinci el eşya alan yerler sizin eşyalarınızın değerini bilen ve genelde aldığı eşyayı ihtiyaç sahibi ekonomisi güçlü olmayan insanlara yada öğrencilere bekar evlerine satan firmalar yada kişilerdir. Size ait kullanılmış ikinci el eşyalarınızın ne kadar para karşılığında satılacağını iyi bilen ve bunun yanında da aldığı ürünleri Üzerlerine küçük kar payları ekleyerek satan yerlerdir.

iş yerinizde bulunan restorant ve lokanta ekipmanlarınızı yada masa sandalyelerinizi, endüstriyel dolaplarınızı, krom eşyalarınızı değiştirmeniz yada elden çıkarmanız gerekirse hemen bizi arayın ve rahat edin. unutmayın eskiyen eşyalarımızı asla imha etmemeli dışarı sokağa atmamalıyız. Biliyorsunuz ki bu değersiz olarak görünen o eşyalar durumları her nasıl olursa olsun ikinci el eşya alanlar bu eşyalara iyi ücretler ödemekte ve değerini bilmektedir.

Vural Ticaret ikinci el restorant ve lokanta eşyası alan yer olarak size hem iş yerimizden hemde web sitemiz www.ikincielesyaalimyeri.com üzerinden sizlere hızlıca hizmet vermektedir.

Adres telefon:

Adres : Aysun Sokak No: 3/F Opera Ulus Altındağ /ANKARA

Telefon : 0(312) 324 55 55

Gsm : 0(532) 662 00 77

E-Posta :vuralevkur@msn.com


ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

İletişim Kurun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir