ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

ikinci el Kafeterya ekipmanları

Kafeteryanızın dekorasyonunu değiştirmeniz gerektiği için eski masa sandalye takımlarınızı satmak mı istiyorsunuz? Yada Kafeteryanızdaki dolapları, tezgahları, derin dondurucuları, soğuk dolaplarını, masaları, koltukları, sandalyelerinizi değiştirmek istiyorsunuz ve eskilerini satarak ekonomik olarak bütçenize katkı sağlaması mı gerekiyor ? Bu sorularınızın yatıtı burada. Firmamız her türlü sektördeki firmadan ikinci el eşyalarını nakit olarak almaktadır.

İkinci el Kafe, Kafeterya malzemeleri alanlar dediğinizde yapmanız gereken sadece iletişim telefonlarımızdan bizi aramanız yeterli olacaktır. istediğiniz yerden gelip elinizde bulunan tüm eşyaları satın alabiliyoruz. Ankara’nın her ilçesinden semtinden mahallelerinden gelip nakit ödemek kaydı ile satın alıyoruz.

Bizimle iletişime gelmeden eski ve kullanılmış eşyalarınızı satmayın. Evinizde yada iş yerinizde olsun fark etmez. Tüm Ankara’ya anında servisimiz nakliye hizmetimiz vardır.Bize ulaşmak isterseniz adresimiz aşağıdadır isterseniz gelip bir bardak sıcak çayımızı içebilir sohbet edebilirsiniz. İsterseniz de telefon ile arayıp teklif alabilirsiniz.

Aysun Sokak No3/F
Opera Ulus/ANKARA
Tlf 0(312) 324 55 55
Gsm 0(532) 662 00 77

ikinci-El-cafe-kafe-kafeterya-Malzemeleri-Alanlar

İş değişikliği yada iş sonlandırma sonucu yada mevcut eşyalarınızın yenilenmesi sonucu kafeteryanızdaki eşyaları değiştirmek istediğiniz de yapmanız gerekn en makul şey bütçenize de katkı sağlayacak bir işlem olan eski eşyalarınızı uygun bir şekilde elden çıkarmak olacaktır.

Bu durumda sizin için mantıklı ticaret yapacak bir firma bulmalısınız ve 2. El Cafe Kafeterya Malzemesi alanlar ve satanlar olarak da bilinen uzman bir Endüstriyel eşyacı ile iletişime geçmelisiniz. İşte tam bu noktada Vural Ticaret sizlere hizmet sumak için hazırdır.

Ankara’nın en köklü firması olan Vural Ticaret Endüstriyel eşya alımı ve satımı konusunda sektörün en uzman firması olma ünvanını elinde tutmaktadır. Firmamız bir telefon ile size en hızlı ve kaliteli hizmeti sunma garantisini vermektedir. Sizi hiç bir zahmete sokmadan satmak istediğiniz cafe malzemelerinizi, masa,sandalye, endüstriyel ekipmanlarınız dahil ne varsa komple kafe eşyalarınızı adresinden satın almakta ve hemen nakit olarak da ödemesini yapmaktadır.


ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

İletişim Kurun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir