sag.gif

 

Vural Evkur İkinci El Eşyalarınızı bedelinde Nakit Almaktadır. Eşyalarınızı Satmak İçin bizleri araştırabilirsiniz Firmamız 1990 senesinde Ankarada kurulmuştur. O yıllardan bu yana Ankara itfaiye meydanı olarak bilinen tarihi Hergelen Meydanında ikinci el eşya, antika eşya gibi birçok kullanılmış eşya alımı yapmaktayız.

Mağazamız iş yerimize Ulaşan müşterilerine yalnızca ikinci el eşya sağlayıp satmak değil aynı zamanda , ikramlarımız ile çay ,kahve ve benzeri gibi ikramlarda bulunarak müşteriye değer veren firmamız müşterilerimizin hallerini ve hatırlarını da sorarak ikili ilişkilere önem vermekte mağazamıza gelen herkese güzler yüzlü hizmet sunarak mutlu etmeyi amaçlamıştır.İnsanların bizim sunduğumuz hizmetten memnun kalmaları ve bize güven duymaları bizimde kendimize karşı saygınlığımızı arttırmaktadır. Bazı insanları ile yaptığımız görüşmeler sonrası  , zaman zaman aldığımız duyumlara göre , bazı firmalar bir takım müşterilerine konutlarına eşya satın almak için gittiklernde gittiklerinde e sahibi yada iş yeri sahiplerine kötü muamelede bulunarak bağırıyorlarmış yada eşyayı alamadığı zaman nakliye taşıma parası istiyorlarmış. Bu ve benzeri tarzda yapılan yanlışlar inanın çok üzücü hareketlerdir ve kesinlikle bu tip hareketleri tasvip etmiyor ve kınıyoruz.İnsan malını dilediği zaman dilediği bireye satar. Amma bazı kuruluşlar bu kuralın geçerliliğini bildiği halde Bu alanda ki tüm şirketlerin isimlerine kötü leke sürmektedirler.

ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinden satmak için bizleri ayabilirsiniz

Telefon : 0(312) 324 55 55 / Gsm :  0(532) 662 00 77

2 EL ALAN YER banner

İkinci el eşya alım satım, 21. yy birlikte çağdaş hayatta ve inkişaf eden yer yüzünde devamlı yenilikleri izleyen insanlar sürekli eşyalarını değiştirmektedirler. Bu sebeple önceki eşya alım satım kendi şıklığını rahatlıkla demek isteyenler için eski eşya Satışı kendi şekili olan tüketicinin alkışını sunmaktadır. Milenyum evlerinde yirmi.yy modasında farklı dizaynları, değişikliliği, İkinci el set yüzeyi ocaklar iki el mobilya, 2.ci el ısıtıcı tonları ve yeni meydana gelen ufo ısıtıcılarla ve eski eşya bağışı fonksiyonelliği ile ikinci el Derin dondurucu art arda eğlenceli başkalıklar sunan İkinci el eski mobilya alım satım ile ergonomiyi ve fonksiyonelliği bugünkü çizgilerle tanıştırıyor. bebek odası modelleri ,genç odası takımları.2.ci el mobilya, değişik şekilde 2.el eşya bölgeler yatak olabilme özelliğine sahip çekyatlar ile spot eşya alanlar ile konfor ve ikinci el beyaz eşya komple yatak odası boyutana aktarıyor. yüksek özellikte 2.ci el LCD ve Hane eşyaları kaliteli malzemeden yapılmış belli başlı bir Spot müzik sistemleri panelin bağlantı ayrıntılarıyla küplere 2.el mobilya bölgeler dönüştürüldüğü 1 mekan çözümü veren 2.ci el eşya alanlar çok işlevli modüler sunmaktadır. Kısacası gelişen çağ ile beraber eşyalarımızda kullanım alanlarına göre tasarlanarak yeniden şekillendirilmiş ve evlerimize uyumlu hale gelmiştir.

İkinci el eşya konusunda evinizi yinelemek için bir karar aldıysanız ilk önce başladığınız bu yolda yapmanız gerekenlerden bazıları işte şunlardır; Öncelikle eski eşyalarınızdan kurtulmalı onları gene değerlensin diyerek bizim firmamıza yani işini iyi yapan bir ikinci el eşyacıya satabilirsiniz. Böylelikle ikinci el eşyalarınızı değerlendirmiş olacak ve ekonomik olarakta kendinize bir artı sağlamış olacaksınız. Arkasından daha önceden beğendiğiniz yada gözünüze hoş gelen eşyalara birer birer yönelebilirsiniz. Bu durumun sizlere menfaati şudur, eski ve sıkıldığınız eşyalarınızdan kurtulacaksınız hem de çağdaş ve göze hoş Gelen yep yeni model eşyaları Evinizde gururla taşıyacaksınız. Türkiyede hayat süren 1 fazla şahıs evine almış olduğu eşyalarda spot eşya bölümler,sarf edilmiş eşya bölümler üründen beklediği ikinci elciler ilgili Mobilya tasarım bu paralelde yapıyor.

Neredesiniz?

Ankara’da mı yaşıyorsunuz, 2.ci el eşyaya satmak , yada kullanılmamış spot eşya satmak gibi talebiniz varsa bütün bu ihtiyaçlara karşılık verebileceğimizi bilmeniz ve güvenilir uzman ekip ile hizmet sağlayan firmamız 2.el eşya alan yerlerin en başında gelmektedir.

Ankaranın tüm noktalarından, yani ilçelerinden, semtler mahallerinden sokaklarına kadar aklınıza gelen her bölgesinden ikinci el eşyalarınızı gelip alıyoruz. Sizde başkentte yaşıyan değerli müşterilerimizden iseniz sizin için en iyi hizmeti sunmak adına bir telefonunuz ile istediğiniz adresten gelip kullanılmış eşyalarınızı alıp nakit ödemesini yaparak karşılıklı memnuniyet sağlıyoruz.

2 EL ALAN YER banner