ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

Eski eşyaları değerlendirmek

Eski ve ikinci el eşyaları değerlendirmek göründüğünden daha kolaydır. Sizin “kimin işine yarayacak ki bu” dediğiniz o eşyalarınızın emin olun her zaman bir ihtiyaç sahibi ya da ticaretini yapan bir iş yeri olacaktır. Mesela bekâr arkadaşlarımızın konakladığı yerlerde, Öğrenci arkadaşlarımızın yaşadığı meskenlerde, kısa zamanlı konaklama yapacak olan mamur arkadaşlarımızın ve asker ve polis arkadaşlarımızın lojmanlarda ve bu gibi onlarca alanda bu böyle ikinci el eşyalara gerek duyulmaktadır. Bu durumun nedeni de malumunuz olur hem fiyatlarının uygun oluşu hem de az zaman kalınacak meskenler için sıfır eşyaların alınmasının anlamsız oluşudur.

Vural Evkur

Eski ve ikinci el durumdaki eşyalarınız biraz yıpranmış durumda ise ve satılmayacak gibi diye düşünüyor olasanız bile bazen duruma göre onunda bir çözümü olmaktadır. Mesela bir vitrini, masayı ve sandalyeyi marangoz atölyelerinde tadilatı yapılabilir. Tadilat ücretini de üzerine ekleyince eşyanız artı k yeni ve daha kullanışlı bir hal alarak biraz daha yüksek ücretler ile satabilir, hem bütçenize katkıda blunabilir hem de eşyayı kullanma gereği duyacak olan insanlara yardım etmiş olursunuz. İkinci el eşya alımı ve satışı yapan birçok firma arasında size elbette memnun kaldığım ve kesinlikle önereceğim bir firma olacak. Vural Evkur ikinci el eşya alım ve satım merkezi sizin için hem en kaliteli hizmeti sunmak hemde sizi hiç zahmete sokmadan bir telefon ile gelip istediğiniz adresten ikinci el eşyalarınızı almakta ve ücretinide piyasa değerinden olmak üzere hemen kapıda nakit olarak ödemektedir.

Her zaman İnternetten doğru dürüst firmaları bulmak o kadar da kolay olmuyor,bunu çok iyi biliyoruz, hele amacınız da ikinci el eşya alanlar yada Ankarada eşya alan yerleri bulmak ise biz Vural Ticaret olarak sizin için en iyi olanı sunarız.Elinizde bulunan ve satmak için bekleyen eski kullanılmış eşyalarınızı bizim sayemizde piyasa değerinde satabilir yada değiştirmek istiyorsanız değiştirmenize yardımcı olabiliriz. Her ne için olursa olsun amacınız ikinci el eşya alanları bulmak ise ve bu isi yapan firmalar içinden Ankara da en iyi olan ise iddia ediyoruz ki size en iyi hizmeti sunacağız.

Bize ulaşmak isterseniz adresimiz aşağıdadır isterseniz gelip bir bardak sıcak çayımızı içebilir sohbet edebilirsiniz. İsterseniz de telefon ile arayıp teklif alabilirsiniz.


ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

İletişim Kurun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir