ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

Endüstriyel Mutfak Ekipmanı

Vural Ticaret Ankara da ikamet eden değerli Başkentli halkımız için ikinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve hemen hemen her çeşit kullanılmış yada sıfır Endüstriyel eşyalarınızı değerinden alıyor. İş değişikliği yada farklı bir sebep ile ikinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları alanlar ile ticaret yapmanız gerekir ise lütfen hemen bizi şu numaralardan birinden arayın ve size hemen yardımcı olalım.

Tlf 0(312) 324 55 55 Gsm 0(532) 662 00 77

İstediğiniz adrese kadar gelip satmak istediğiniz tüm Endüstriyel Mutfak Eşyalarınızı , Kafe ve Lokanta malzemelerinizi, Kuaför ve Berber eşya malzemelerinizi, restoran malzemelerinizi ve tuhafiye malzemelerinizi piyasa fiyatından nakit olarak satın alalım.

endustriyel-kafeterya-lokanta-bar-eşya-alanlar-ANKARA

Vural Ticaret Ankara da yaşayan siz kıymetli Başkentli hemşehrilerimiz için ikinci el Endüstriyel eşya alımı ve hemen hemen her çeşit ikinci el yada spot sıfır Endüstriyel eşyalarınızı değerinden alıyoruz. Her ne sabep ile olursa olsun amacınız  ikinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları alanları aramak ve ticaret yapmak ise , bunun için yapmanız gerekir tek şey bizi şu numaralardan aramak.

 


ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

İletişim Kurun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir