ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

Endüstriyel eşya alım yeri

restoran kafe bar ekipmanlari alanlar

 

Endüstriyel ekipmanlar olarak bilinen, lokanta ekipmanları, restoran ekipmanları, kafe ve pastane ekipmanları, bar pub ekipmanları, bahçe mobilyaları, tuhafiye ekipmanları, berber ve kuafför ekipmanları gibi birç ok eşyanın  alımını yapan mağazamız, taşımada kolaylık, temiz ve güleryüzlü hizmetiyle siz kıymetli müşterilerimize bu sektörde en kaliteli hizmeti almanız adına sektörde uzun yıllardan bu yana hep zirvede kalmıştır. Ankarada ikinci el endüstriyel eşya alım yeri dediğinde hemen ilk akla gelen firma olma gururunu yaşayan Vural Ticaret siz değerli müşterilerimize adresnde hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz tüm endüstriyel eşyalarınızı nakit ödeme karşılığında adresinizden alımını yapmaktayız. Biz, siz değerli müşterilerimizin ikinci el endüstriye eşyalarını satmak istediğinizde güvenli, huzurlu ve maddi açıdan tatmin ederek elden çıkartmanız için buradayız.

 

kafe-restouran-masa-sandalye-ekipmanlar-alanlar

 

ikinci el endüstriyel eşya alışverişlerinizde kaliteli, güvenli ve sistematik bir çalışma arıyorsanız bizlere  bir telefon kadar yakın olduğunuzu ya da mağazamızı internet üzerinden ziyaret ederek ulaşabilirsiniz ve tabiki tarihi itfaiye meydanındaki iş yerimize de gelerek yüz yüze görüşebilirsiniz.

 

ikinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ve Endüstriyel eşya alanlar

 

Bugüne dek yapmış olduğumuz alışverişlerde ki müşterilerimizin memnuniyetleri ve bizimle kurmuş oldukları diyaloğun olumlu olmasının bize verdiği tatmin duygusu ve güvenle siz müşterilerimize hizmet veren mağazamız her türde, kullanıma müsait ikinci el mobilyalarınızı sizlerden almakta ve bu alışveriş esnasında bir saniye bile olsa güleryüzü sizlerden eksik etmemektedir. İkinci el iş ekipmanlarınızın ve bahçe mobilyalarınızın satışlarınızda bizi tercih etmeniz, sizlere bu rahatlığı ve güveni tattıracaktır. Bizleri arayın ya da mağazamıza uğrayın kurumsal bir hizmetin tadına varın.

 

ikinci endüstriyel eşya ekipman ve malzeme Alan Yer

Bir telefon kadar uzağınızdayız. Referansımız mutlu müşterilerimizdir. Bizim ile ticaret yapan her kes memnun kalmıştır. Arayın adresinize kadar gelip satmak istediğiniz ikinci el eşya yada mobilyaları kendi nakliye aracımız ve personelimiz ile alalım

 

Tlf 0(312) 324 55 55
Gsm 0(312) 324 55 55
Gsm 0(532) 662 00 77


ikincielesyaalimyeri.com Eşya Alanlar Telefonu

İletişim Kurun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir